Kliknij i odwiedź
zaprzyjaźnione strony
Kliknij i odwiedź
zaprzyjaźnione strony

Najnowsze wydarzenie:
11.03.2023
Najnowsze opracowanie:
16.03.2023
Wielkoe Odreagowanie
Bułgarska Końska Wielkanoc
Bardzo Ważne Informacje - koniecznie przeczytaj !

Przypominamy:

NIE JESTEŚMY GOSPODARSTWEM ROLNYM, STADNINĄ, SZKÓŁKĄ JAZDY ANI OŚRODKIEM JEŹDZIECKIM.
NIE DAJEMY JAZD NA NASZYCH KONIACH, NIE PROWADZIMY PENSJONATU, NIE HANDLUJEMY KOŃMI.
NIE CHCEMY REKLAM, OFERT ANI PROPOZYCJI WSPÓŁPRACY, A NATRĘTNYM SPAMEROM MÓWIMY NASZE STANOWCZE "NIE !"

Stajnia TROT to tylko niewielka, niekomercyjna, przydomowa stajenka, a ta strona jest tylko prywatną stroną domową. Nie prowadzimy żadnej działalności gospodarczej, związanej z końmi. Nie jesteśmy ośrodkiem agroturystycznym. Nie świadczymy usług transportu koni, nie wypożyczamy bukmanki, nie zajmujemy się handlem końmi. Prosimy nie kierować do nas pytań o możliwość postawienia u nas swojego konia, ani o naukę jazdy w naszej stajni na naszych wierzchowcach. Z naszej strony możliwe jest jedynie prowadzenie konsultacji jeździeckich dla posiadaczy własnych koni, którzy chcą doskonalić się w sztuce jeździeckiej. Wszystkich zawiedzionych i rozczarowanych bardzo serdecznie przepraszamy.

Masz prawo do linkowania ! Uprzejmie informujemy, że z dniem 20.06.2018 udzielamy całej ziemskiej populacji niczym nieograniczonego miejscem ani czasem prawa do swobodnego, darmowego linkowania każdego tekstu, zdjęcia, grafiki, filmu i pliku, który stanowi lub będzie w przyszłości stanowił własność Stajni Trot, a który jest lub kiedykolwiek będzie opublikowany na stronie STAJNIATROT.PL. Będzie nam przy tym bardzo miło, jeśli linkując poinformujecie w dowolny sposób odbiorców, skąd linkowany materiał pochodzi. Uwaga: to prawo dotyczy wyłącznie niekomercyjnego wykorzystania naszych materiałów.

Informujemy, że nie wyrażamy zgody na wykorzystanie zamieszczonych na naszej stronie danych kontaktowych: adresu, numerów telefonów, adresów mailowych itp. do przesyłania nam jakichkolwiek materiałów o charakterze promocyjno-handlowym, reklam, zapytań o chęć ewentualnej współpracy itp. "zawracaczy czterech liter" oraz wszelkich treści przez nas nie zamówionych.